Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

TIJDEN Ontwikkeling toernooi in Anna Paulowna

27 maart, 10:00 tot 13:00 CEST

Tijdschema

3e ontwikkelings toernooi individueel Zondag 27 maart 2022

Organisatie:                      JBN- afdeling NHN:

Plaats:                                Dojo de Uitkomst

                                            Sportlaan 21 (Veerburg)

                                             1761 ZA Anna Paulowna

Blok 1.

 

             Jongens en meisjes geboren in 2015-2016  (mini’s)

Gewichtsklassen: -21kg  -24kg  -27kg  -30kg  -34kg  -38kg  -42kg

 

Groep 2:              Jongens en meisjes geboren in 2012-2013-2014 (A-pupillen)

                              Gewichtsklassen: -24kg 

 

Weging: 09.00-09.30u                   aanvang: 09.30                Prijsuitreiking: 10.45u

 

Blok 2.

 

Groep 2:              Jongens en meisjes geboren in 2012-2013-2014 (A-pupillen)

Gewichtsklassen:       -27kg  -30kg

 

Weging: 10.45-11.15u                   aanvang:11.15u               Prijsuitreiking: 12.30u

 

 

 

Groep 2:              Jongens en meisjes geboren in 2012-2013-2014 (A-pupillen)

Gewichtsklassen:       -34kg  -38kg  -42kg 

 

Weging: 12.45-13.15u                   aanvang:13.15u               Prijsuitreiking: 14.15u

 

Blok 4.

 

              Jongens en meisjes geboren in 2012-2013-2014 (A-pupillen)

Gewichtsklassen:       -46kg

 

              Jongens en meisjes geboren in 2010-2011 (B-pupillen)

                              Pupillen zwaarder dan 46 kg (geboren in 2012)

Gewichtsklassen: -27kg  -30kg  -34kg  -38kg  -42kg  -46kg  -50kg

 

Weging: 13.30-14.15u                   aanvang:14.15u               Prijsuitreiking: 14.45u

 

.         WEGEN

Van Horssen     12.45 Max 2014 J geel 32
De Graaf           10.45 Mink 2013 J geel 27
De Kanter         13.30 Marinus 2011 J oranje 35
Busing              12.45 Abe 2012 J Geel gr 40
Weda                10.45 Taeke 2012 J geel 27
Postma             10.45 Jens 2012 J Or. 30
Postma              9.00 Niels 2015 J Wit gr 24
Spruijt               10.45 Jordy 2013 J Wit gr 30
Schuitmaker       13.30 Dylan 2011 J oranje 32
Van der Zwet      13.30 Justin 2012 J Geel gr 45
Duindam             10.45 Teun 2012 J Geel gr 30
Van der Aar         12.45 Freek 2012 j Geel gr 38
Furst                    12.45 Madhu 2012 J Or gr 34
Furst                    10.45 Nuka 2014 J Geel or 30
Van Oppen          10.45 Lily 2014 M geel 27
Van Oppen          12.45 Huub 2012 J Or gr 38
Vocking                10.45  Milan 2012 J Geel gr 30
Gaasbeek Janzen 10.45 Robin 2014 M geel 25
Van de Paauw Kraan 13.30 Meerle 2011 M geel 47
Verheul                9.00 Dante 2015 J geel 20
Verheul               13.30 Kai 2010 J oranje 41
wijker                  12.45 Jef 2014 J geel 37
Kruse                  10.45 Lucius 2013 J Geel, br slip 27
Korf                     13.30 Simon 2011 J Geel 34
Visser                  10.45 Luuk 2014 J Wit, or 30
Dam                     12.45 Meie 2012 M Wit. gr 32
Zonneveld            12.45 Max 2013 J Geel, or 34
Van Bruggen         9.00 Liv 2016 M Wit or 25

 

Gegevens

Datum:
27 maart
Tijd:
10:00 tot 13:00 CEST
Evenement Categorie:

Organisator

Judo Bond Nederland
Telefoon:
030 707 3600
Bekijk de site van Organisator

Locatie

Anna Paulowna