Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

TIJDEN ONTWIKKELINGTOERNOOI

11 februari, 08:00 tot 17:00 CET

Hallo ouders,

 

Bij deze de weeg en aanvangstijden voor zondag 11 februari

Zondag graag melden bij de coachen, te herkennen aan de rode trainingsjacks.

Meenemen:

WIT JUDOPAK

BIDON

JUDOPASPOORT/ JBN APP

EIGEN BAND EN RODE EN WITTE WEDSTRIJDBAND

EEN EMBLEEM OP HET PAK, RUG EMBLEEM EN/OF BORSTEMBLEEM

EVENT. ROOD BEENTJES JUDO SPORT JACK

COACHEN ZIJN: Eveline en Sander en Michiel en Marcel en Peter.

Tijdschema

 

1e ontwikkelingstoernooi individueel Zondag 11 FEBRUARI 2024

Organisatie:                      JBN- afdeling NHN:

Plaats:                                Dojo de Uitkomst

                                            Sportlaan 21 (Veerburg)

                                             1761 ZA Anna Paulowna

Blok 1.

 

Groep 3:                             Jongens en meisjes geboren in 2017-2018 

                                            Gewichtsklassen: -21kg –24kg -27kg –30kg

 

Groep 2:                             Jongens en meisjes geboren in  -2014 2015 2016

                                             Gewichtsklassen: -24kg

 

Weging:              09.00-09.20u                    aanvang: 09.30                Prijsuitreiking: 10.45u

 

Blok 2.

 

 

Groep 2:                             Jongens en meisjes geboren in  -2014 -2015 2016

Gewichtsklassen:              -27 kg  -30kg

 

Weging:              10.45-11.10u                    aanvang: -11.15 u            Prijsuitreiking: 12.30u

 

12.30-13.00u Pauze voor de medewerkers

 

Blok 3.

 

Groep 2:                             Jongens en meisjes geboren in  -2014 -2015 2016

Gewichtsklassen:               -34kg -38kg -42kg -46kg

 

Weging:              12.30-12.55u                   aanvang: 13.00u              Prijsuitreiking: 14.15u

 

 

Blok 4.

 

                             Jongens en meisjes geboren in 2012-2013

                                             Gewichtsklassen:  -30kg  -34kg  -38kg  -42kg  -46kg  -50kg

Weging:              14.15-14.30u                   aanvang: 14.30uu           Prijsuitreiking: 15.15u

 

Achternaam en voorletters Roepnaam Geboortejaar J / M Band + slip Gewicht
Tessensohn Riaz 2015 J Geel gr 32
Braak Thijs 2012 J geel 33
Kemp Sem 2015 J Geel gr 33
Uitdewilligen Tim 2018 J Wit gr 23
Lee Tobias 2015 J Wit bl 28
Martina Ayden 2017 J Wit gr 20
Postma Niels 2015 J Geel br 29
Taljaard Mathijs 2015 J Geel gr 37
Taljaard Aiden 2018 J Wit or 20
Legito Marley 2015 J Geel 33
Oldenburg Naut 2016 J Wit bl 29
Visser Luuk 2014 J Oranje gr 33
Visser Mirthe 2017 M Wit or 26
Groefsema Lauren 2017 M Wit br 22
Langenberg Mel 2016 J Geel br 27
Kocer Kaan 2018 J Wit gr 26
Kocer Ufuk 2016 J Wit gr 33
Zheng Yixiang 2014 J Oranje bl 42
Kassem Noah 2016 J Geel or 30
Kassem Vito 2017 J Wit bl 27
Kruse Quince 2016 J Wit bl 26
Obdam Levi 2015 J Geel or 26
Obdam Noah 2017 J Wit / bl 21

Gegevens

Datum:
11 februari
Tijd:
08:00 tot 17:00 CET

Organisator

Judo Bond Nederland
Telefoon
030 707 3600
Bekijk de site van Organisator

Locatie

Anna Paulowna