Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

TIJDEN Ontwikkeling toernooi 12 februari

12 februari, 08:00 tot 17:00 CET

 

Tijdschema

 2e ontwikkelingstoernooi individueel Zondag 12 februari 2023

Organisatie:                      JBN- afdeling NHN:

Plaats:                                Dojo de Uitkomst

                                           Sportlaan 21 (Veerburg)

                                           1761 ZA Anna Paulowna

COACHEN: Michiel Postma en Peter Visser en

Bij binnenkomst melden bij de coachen

Meenemen: Judo pak, Bidon, Rode en witte band en eigen band. Rood Beentjes Judo Sport jasje (als je die al hebt)

Embleem van Beentjes Judo Sport op je borst of op je rug.

 

Blok 1:

 Jongens en meisjes geboren in 2016-2017 

Gewichtsklassen: -21kg –24kg -27kg –30kg

 Jongens en meisjes geboren in  2013-2014 2015

                              Gewichtsklassen: -24kg -27kg

 Weging:              09.00-09.30u                    aanvang: 09.30                Prijsuitreiking: 10.50u

 

 

Blok 2.

 Groep 2:              Jongens en meisjes geboren in  2013-2014 -2015

Gewichtsklassen:       -30kg  -34kg

 Weging:              10.30-10.50u                    aanvang: -11.00 u            Prijsuitreiking: 12.15u

 

 

Blok 3.

 Jongens en meisjes geboren in  2013-2014 -2015

Gewichtsklassen:       -38kg  -42kg  -46kg

 Jongens en meisjes geboren in 2011-2012

Gewichtsklassen:   -30kg  -34kg  -38kg  -42kg  -46kg  -50kg

En pupillen die zwaarder zijn dan 46 kg-,geboren in 2013!

Weging:              12.30 -12.55u                  aanvang: 13.00u              Prijsuitreiking: 14.00u

 

DELNEMERS BEENTJES JUDO SPORT.

Achternaam en voorletters Roepnaam Geboortejaar J / M Band + slip Gewicht
Taljaard Mathijs 2015 J Wit, 2 gr 29
Van der Krieke Jenthe 2014 m Wit 1 or 1 gr 26
Borremans Linde 2014 M geel 34
Postma Jens 2012 J Half groene bnd 33
Postma Niels 2015 J Geel + or 26
Roselaar Vender 2015 J Geel + or 26
Roselaar Vyan 2013 J oranje 34
Obdam Levy 2015 J Wit 2 or 26
Kemp Sem 2015 J Wit 2 or 30
Langenberg Mel 2016 J Geel + or 26
Vin Langenberg 2013 J oranje 34
Kassem Noah 2016 J Wit + 2 gr 26
Kassem Vito 2017 J Wit + 2 or 24
Duindam Teun 2012 J Oranje + gr 34
Henneveld Vosse 2015 J Wit + gr 23
Henneveld Djiro 2013 J Wit + bl 30
Visser Luuk 2014 J geel 32
Van der Aar Freek 2012 J Oranje + gr 42
Lee Tobias 2015 J Wit 2 gr 22
Woudt Lasse 2014 J oranje 29
Zheng Yixiang 2014 J Geel + bl 32
Vocking Milan 2012 J oranje 33
Lagerveld Mats 2011 J Half groene bnd 40
Feuillade Jules 2011 J Wit gr en bl slip 41

 

Gegevens

Datum:
12 februari
Tijd:
08:00 tot 17:00 CET

Organisator

Judo Bond Nederland
Telefoon
030 707 3600
Bekijk de site van Organisator