Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

TIJD SCHEMA ONTWIKKELING TOERNOOI IN ANNA PAULOWNA 26 MAART

26 maart 2023, 09:00 tot 13:30 CEST

Hallo judoka’s,

 

Bij deze het tijdschema van aankomende zondag in Anna Paulowna. Meld je je bij binnenkomst bij de coach!

Denk erom, meenemen:

Wit judo pak, je eigen band en je witte en rode wedstrijd band.

Je judopaspoort, helemaal ingevuld

Een embleem op je borst of op je rug van Beentjes Judo Sport. Trainingsjack van Beentjes Judo Sport

Bidon.

(heb je iets niet alles is te verkrijgen bij juf Eveline)

Laverman Kylian 2014 J Wit + gr 30
Kassem Vito 2017 J Wit + or 23
Krikke Sven 2014 J Geel + or 30
Kruse Lucius 2013 J oranje 30
Obdam Noah 2017 J Wit + geel -21
Weda Taeke 2012 J oranje 28
Legito Marley 2015 J Wit gele slip 29
Obdam Levy 2015 J Wit 2 or 26
Ilario Floris 2017 J wit 21
Langenberg Mel 2016 J Geel + or 26
Vin Langenberg 2013 J oranje 34
Kassem Noah 2016 J Wit + 2 gr 30
Buys Elgin 2011 M Geel + gr 37
Osuga Vuillaume Leo 2015 J Wit + bl 24
Pleizier Danae 2016 J Wit + or 21
De Kanter Marinus 2011 J Oranje br 42
Van der Zwet Stan 2016 J Wit + or 21
Feuillade  

Jules

 

2011

 

J

 

Wit gr en bl slip

 

41

Woudt Lasse 2014 J oranje 29
Zheng Yixiang 2014 J Geel + bl 37

 

 

Tijdschema

 

3e ontwikkelingstoernooi individueel Zondag 26 maart 2023

Organisatie:                      JBN- afdeling NHN:

Plaats:                                Dojo de Uitkomst

                                            Sportlaan 21 (Veerburg)

                                             1761 ZA Anna Paulowna

Groep 1

 

              Jongens en meisjes geboren in 2016-2017 

Gewichtsklassen: -21kg –24kg -27kg –30kg

 

              Jongens en meisjes geboren in  2013-2014 2015

                              Gewichtsklassen: -24kg

 

 

Weging:              09.00-09.20u                    aanvang: 09.30                Prijsuitreiking: 10.30u

 

 

Groep 2.

 

             Jongens en meisjes geboren in  2013-2014 -2015

Gewichtsklassen:      27 kg -30kg  -34kg -38kg

 

 

Weging:              10.30-10.50u                    aanvang: -11.00 u            Prijsuitreiking: 12.00u

 

 

Blok 3.

Groep 2:              Jongens en meisjes geboren in  2013-2014 -2015

Gewichtsklassen:      -42kg

 

Groep 1:              Jongens en meisjes geboren in 2011-2012

                              Gewichtsklassen:  -27 kg -30kg  -34kg  -38kg  -42kg  -46kg  –

 

 

Weging:              12.00-12.20u                   aanvang: 12.30u              Prijsuitreiking: 13.30u

 

 

Gegevens

Datum:
26 maart 2023
Tijd:
09:00 tot 13:30 CEST
Evenement Categorie:

Organisator

Judo Bond Nederland
Telefoon
030 707 3600
Bekijk de site van Organisator

Locatie

Anna Paulowna